All for Joomla The Word of Web Design

Avcılar Effect Değerli Malikleri ve Sakinleri

Avcılar Effect Konutlar Site yönetimini gerçekleştirmek üzere Yönetim Kurulunca yetkilendirilen firmamızın amacı; sizlerin toplu yaşam alanlarında karşılaştığınız sorunları çözmek hatta bunların oluşmamasına gayret etmek ve sizlerin bu seçkin sitede rahat, huzurlu mutlu yaşamanızı sağlamak olacaktır. Toplu yaşam alanlarında ihtiyaç duyabileceğiniz tüm konularda size yardımcı olmaya çalışacağız.

Sitemizde yaşam yeni başladığı için bazı eksiklikler olabilir, tüm bunları sizinle etkili ve sık iletişim kurarak hep birlikte çözmek istiyoruz. Müteahhit firmamız da bu konuda tüm işlerinin arkasında ve özverilidir.

Mayıs ayı başı ile başlayan faaliyetlerimizde öncelikle bürokratik işlemler tamamlanmış olup; temizlik faaliyetlerimiz başlamıştır. Müteahhit firmadan güvenlik hizmetini Mayıs ayı itibari ile devir aldık. Lobilerde; 08.00 – 22.30 saatleri arasında 2 blokta 2 personel ile hizmet veren lobi-desk personelimiz de hizmete başlamıştır.

Yanı sıra yönetim ofisimiz B Blok 2.katta hizmet vermektedir.

Yapı Kullanım izin belgeleri alınmış olup, Yapı kullanım izin belgeleriniz yönetimimizce; yönetim ofisinden verilmeye başlanacaktır.
Her blok girişinde bir asansörümüz aktiftir. Yaşam arttıkça diğer asansörler de devreye girecektir.

Ortak alan elektrik ve merkezi sistem su abonelikleri için müracaat; aşağıda belirtilen tutarlarda tarafınızdan tahsil edildikten sonra kısa süre içinde yapılacaktır.

Şebeke elektriği bağlanıncaya dek kullanılacak elektrik şantiye elektriğidir. Elektrik ara sayaç ile faturalandırılıp yönetim tarafından toplanacaktır.

Yine merkezi su sistemi bağlanıncaya dek binada arıtılmış artezyen suyu kullanılacak ve ücretlendirme yapılmayacaktır.

Kullanılacak su; İz Su idaresince bir ana abone ile tesis edilecek olup, tüm maliklerimizin bu ana abone numarası altında ara sayaçları takılarak alt abonelikleri vasıtası ile tüketimleri; yönetimce sayaçlardan okunacak ve ödemelerinizi aidat için açılmış banka hesabına yatırabileceksiniz.

Merkezi su ve merkezi elektrik abonelikleri tarafımızca yapılacak olup; abonelik için gerekli olan tapu ve hüviyet fotokopilerinin tarafımıza iletilmenizi rica ederiz.

Gediz elektik aboneliği için müracaat anında hüviyet ve yapı kullanım izin belgesi orijinali ve birer fotokopileri ve tapu fotokopisi gereklidir. Kiracılardan ayrıca kira kontrat fotokopisi ve kendi hüviyet orijinali ve fotokopisi istenmektedir.

Binamızda Telekom telefon ve fiber internet alt yapısı hazır olup, aboneliklerinizi bireysel olarak yaptırmanız gerekecektir. İnternet ve telefon aboneliklerini Avcılar Effect’e özel 0553 773 30 00 telefon numarası ile kolaylıkla yapabilirsiniz.

Yine binamızda uydu yayınları için dairelerimize getirilmiş hatlara dilediğiniz firmadan abone olarak uydu yayınlarınızı dekoder takarak izleyebilirsiniz.

Merkezi elektrik aboneliği talebinden sonra merkez sistem klimaların açılması, sistemin devreye alınması bir süreç gerektirmektedir.

Daire içi tüm teknik istek ve sorunlarınız için bir AVCILAR kuruluşu olan AVC Technical hizmetinden Pazar hariç her gün mesai saatleri içinde yararlanabilirsiniz. Bildirim için arizabildirim@avcılarinsaat.com.tr mail adresini kullanabilirsiniz. AVC Technical Daire sahiplerine hızlı ve etkin cevap verilmekte, en geç 24 saat içerisinde müşteriye ulaşılmakta ve mümkün olan en kısa şekilde üst düzey işçilik kalitesi ile gerekli müdahale yapılmaktadır.

Konutların içerisinde kullanılan ve üreticilerin garantisi kapsamında olan ürünlerin kullanım kılavuzu ve garanti belgeleri ürünlerin içerisindedir.

Geçen süreçte dış çevre, ana bina içi, otopark gibi ortak alan genel temizlikleri bitirilmiş olup, teknik kontrol süreçleri de gerçekleştirilmiştir. Bu unsurlar için periyodik bakım ve temizlik programları sürekli gerçekleştirilecektir.

Binamızda bir görevli (kapıcı) görevlendirilmediği için ana bina ve çevre temizlikleri dışarıdan hizmet alımı şeklinde gerçekleştirilmektedir.

Görevli personeller; Pazar günleri ve resmi tatiller hariç sabah saat 08.00 – 18.00 arası dönüşümlü olarak sadece temizlik hizmetlerini görecek;

Çöplerinizi ise akşam; A Blokta 19.00 – 20.00 ve B Blokta 20.00 – 21.00

saatleri arasında kapınızı çalmadan kapı önünden toplayacaktır. Çöplerinizi çöp toplama saati başında kapı önüne koymanız gerekmektedir. Çöp toplama saati dışında kapı önüne çöp bırakılmaması önemle rica olunur.

Avcılar Effect ÇARŞI; yönetim ve kiralama süreci Sonae Sierra firması tarafından opere edilmekte olup, çarşı faaliyete geçiş süreci ile ilgili kesin bir tarih şu an için tarafımızca bilinmemekle birlikte Eylül – Ocak dönemi içinde hedeflendiği bilgisi paylaşabileceğimiz bir tarihtir.