All for Joomla The Word of Web Design

AVCILAR EFFECT ’te yaşama başlarken…

Değerli sakinlerimiz yeni yaşamınız ve yeni yuvanızın hayırlı uğurlu olmasını dileriz.

Yeni yaşamınızı kolaylaştıracak, bazı uygulama ve uyulması toplu yaşam gereği olan Avcılar Effect Yaşam Rehberiniz ve Yönetim Planından bazı alıntıları sizlerle paylaşmak istiyoruz.
Burada aktarılanlar; üzerinde uzun süre konuların uzmanlarınca çalışılmış ortak değer tespitleri olup sizlerin daha huzurlu bir yaşam ve kaliteli yönetilebilir ortak alan ve değerlerine kolaylıkla ulaşmanızı sağlayacak uyulması zorunlu değerlerdir.

TAŞINMA SÜRECİ
Avcılar Effect kompleks ve seçkin bir yapı olup, çok sayıdan oluşan daire yapısı ile bir organizasyon gerektirmektedir.
Taşınma işlemlerinizi rahat ve güvenli yapılması için; Avcılar Effect’de sizi bekleyen Avcılar Effect için özel eğitilmiş ve projeye hakim uzman bir ekip olacak, eşyalarınızı getiren araçtan, dairenize aktarımına yön verecek ve eşyalarınızın kolaylıkla dairenize aktarılması içi gerekli işlemleri organize edecektir.
Bu nedenlerle Avcılar Effect’e taşınmadan 0 532 053 89 25 numaralı telefonla irtibata geçiniz ve taşınma gününüz için randevu alınız. Bu bildirim size taşınmada kolaylık sağlayacağı gibi rahat taşınabilmeniz için gerekli bilgilerin tarafınıza verilmesi sağlanacaktır.
Düzenlenecek taşınma onay belgesi olmadan Avcılar Effect’e taşınma kabul edilmeyecektir.
Taşınma sırasında Taşınma Sorumlusu’nun belirlediği asansörle taşınma yapılacak. Maksimum 800 Kg’a kadar yük taşımasına izin verilecektir.
Dış cephe yapımız gereği dış cepheye kesinlikle asansör kurulamayacak olup dış cepheden taşınma imkanı bulunmamaktadır.
Taşınma esnasında – 1 otopark kullanılacak ve tavan yüksekliği nedeni ile taşıma kamyonetle yapılabilecek, kamyon türü yüksek araçlar giriş yapamayacaktır. Taşınma esnasında Çarşı girişinden taşınma mümkün olmadığı için bu talepler karşılanamayacaktır.
Güvenliğiniz ve yaşanabilecek olumsuzluk ve risklere karşı Avcılar Effect içine başka bir şekilde eşya aktarımı yapılamayacaktır.
Taşınma Pazar hariç her gün saat 10:00 – 17:00 arası yapılabilecektir.

Taşınma esnasında oluşabilecek zararların sorumluluğu size ait olup, oluşabilecek zararın sizden tazmin edileceğini unutmayınız. Kat Malikleri ile Diğer Hak Sahipleri, bağımsız bölümlere taşınma sırasında, Ana gayrimenkul’e gelebilecek her türlü zarara karşı gerekli önlemleri almakla yükümlüdür.
Taşındıktan sonra;
Bağımsız bölümde oturanlar 1774 sayılı kimlik bildirimi kanuna göre konuta taşındıktan en geç 15 gün içerisinde ilgili muhtarlıktan alınan aile bildirim beyan fişini bağlı oldukları Yönetim Kurulu’na vermek zorundadırlar. Aksi halde ilgililer sorumlu olacaklardır.
Yine dairelerde sürekli ve geçici çalıştırılacak olan kişiler çalışmaya başlamadan önce yönetime bildirilmelidir.

Konutlara Giriş

Her iki blokta 4 lobi’den giriş yapılabilmektedir. Çarşı tarafındaki karşılıklı 2 lobiden sakinlerimiz kartlı sistem ile giriş ve çıkış yapabilecekler, ziyaretçi ve tedarikçiler ile otopark tarafındaki karşılıklı 2 lobiden giriş ve çıkış yapabileceklerdir.

Kartlar yönetimce teslim edilecek olup, isteyen sakinlerimiz için uyarı ve alarm imkanı sağlanacaktır.

Yaşam kalitesi öncelikli hususlar;

Otopark;
Kapalı otopark alanı -2.katta bulunmaktadır. Araçlarınızı park ederken değerli eşyalarınızı almayı unutmayınız ve aracınızın kapıların kilitlendiğinden emin olunuz. (kamera sistemleri tüm park alanlarını görmemektedir.)
Dış alanlarda yollar üzerinde araç bırakılmaması; özellikle ambulans, itfaiye, doğalgaz arıza, taşıma kamyonu ve teknik servis gibi araçların giriş ve çıkışını engellenmemesine azami özen gösterilmelidir. Otoparkta asansör önü ve yakın alanı sadece ambulans kullanımı için tahsislidir. Oto park düzenlemesi yönetimce yapılır.
Kapalı otoparkta her daire için yeterli sayıda araç park yeri bulunmamaktadır. Özellikle birden daha fazla araç sahiplerinin sadece bir araçlarını park etmeleri diğer araçlarını kapalı otopark almamaları gerekmektedir.

Asansör kullanımında;
Eşya taşıması kesinlikle yapılmamalıdır. Tüm kapalı alanlarda olduğu gibi sigara kullanılmaz ve evcil hayvanlar taşıma kutuları içinde alınabilir ve bir başka sakin varken bindirilemez.
Elektrikler kesildiğinde asansör sizi en yakın kata götürecek ve kapılarını otomatik açacaktır.
Arıza halinde lütfen panik yapmayınız, yardım düğmesine basıp bekleyiniz, cep telefonundan kabinde yazılı görevli telefonlarını arayınız. Havasız kalmanız mümkün değildir.
En fazla birkaç dakika içinde yardım gelecektir. Tüm görevlilerimiz sizi kurtarmak için eğitimli ve bu konuda sertifikalıdır.

Çöp vb. atık atılması;
Çöpler, AVCILAR EFFECT yönetimi tarafından görevlisine; mevsim ve diğer koşullar gereği AVCILAR EFFECT yönetimince belirlenen saatte toplattırılır. Çöpler, çöp toplama saati dışında kapı önlerine konamaz. Çöp toplama saatlerinde, görevli personele verilecek olan çöpler ”ortak alana sızıntı ve koku yapmayacak şekilde”, ağızları sıkıca kapatılmak suretiyle verilir.
Aksi halde çöpleri görevli tarafından alınmayacak olup bu durumda AVCILAR EFFECT Yönetimine ve görevliye karşı görev ifa etmeme gibi bir hak ve iddia yapılamaz. AVCILAR EFFECT görevlisinin çalışamayacak olduğu durumlarda her bağımsız bölüm maliki kendi çöpünü kendisi çöp konteynırına ağzı kapalı bir şekilde atacaktır.
Günlük evsel çöpler haricindeki tadilat atıkları, eski eşyalar vb. kat sakinleri tarafından çöp konteynırlarına taşınır veya taşıttırılır.

Personel kullanımında;
AVCILAR EFFECT Yönetim personeli, özel işlerde kullanılamaz.
Avcılar Effect’te yeni işe başlayan kişiler yönetime bildirilmeli ve çalışma kartı çıkarılması sağlanmalıdır. Çalışma kartı olmayan kişiler Avcılar Effect

alanına ancak bağımsız bölüm sahibi veya kullananca refakat edilerek alınırlar.
İşten çıkartılan çalışanların kartlarının AVCILAR EFFECT Yönetimine iadesi öncelikle yapılmalıdır.

Tadilat ve tamirat;
Yapılacak tüm inşaat ve tadilat, tamirat çalışmaları için öncelikle AVCILAR EFFECT Yönetiminin bilgilendirilmesi gerekmektedir. AVCILAR EFFECT Yönetiminin alması gereken güvenlik önlemleri ihtimali nedeniyle bu prosedüre hassasiyet gösterilmelidir.
Çalışmalar hafta için 09:00 -18:00 Cumartesi 10:00-17:00 saatleri arasında yapılır. Pazar günü çalışma yapılamaz.
Uzun süreli tadilat yapmayı düşünen kat maliklerinin okulların tatil olduğu dönem için planlama yapmaları uygun olacaktır. Öğrenci çocuklarımızın, gençlerimizin rahatsız olmaması içim sınav dönemlerinde tadilat yapılmamasına çok dikkat edilmelidir.

Evcil hayvan;
AVCILAR EFFECT ortak alanları ve bağımsız bölümleri içinde evcil hayvan beslenmesi ve barındırılması kesinlikle yasaktır. Ancak evlerin içinde bakılabilecek ve çevreye rahatsızlık vermeyecek (gürültü dahil) şekilde bakılan evcil hayvanların taşınmaları sırasında özel taşıma kutularında taşınması ve serbest bırakılmamaları ve taşıma kutusuna girmeyecek hayvanların tasma ve ağızlıkla ve asansör kullanmadan kimseye rahatsızlık vermeden ortak alanlardan geçmelerine izin verilir.

Diğer Ortak Alanlarda;
Bağımsız bölümlerde mevcut olanların dışında, şahsi televizyon, radyo, çanak ve telsiz antenleri monte edilemez.
Bağımsız bölüm sahiplerince dış ve çevre aydınlatması için rahatsız edici ilaveler yapılamaz. Bu durumun tespiti; ilgili yönetimin yazılı tutanak ve bildirimi ile belirlenir. Bağımsız alanlarda gün ışığı kullanılmak zorunludur.
Bağımsız bölüm, eklenti ve sorumluluk alanlarında, doğal mimari ve estetik görünümü bozacak şekilde direk, levha, tabela, reklam panosu veya benzeri şeyleri asmak, çakmak, dikmek, çamaşır asmak, tanıtıcı bayrak ve flama asmak, aşırı ve rahatsız edici şekilde göz alıcı aydınlatma yapmak; çadır, çardak ve benzeri şeyleri kurmak yasaktır. Bu bentte yazılı işlerin yapılmasına mutlak ihtiyaç duyulan hallerde, bağımsız bölüm maliki ana taşınmaz yönetim kurulundan özel izin almak zorundadır. Türk Bayrağı ve Atatürk posteri sadece bağımsız bölüm cephelerinden taşmayacak şekilde asılabilir. Bu durumun tespiti; ilgili yönetimin yazılı tutanak ve bildirimi ile belirlenir.

Balkon;
Balkon ve çıkmaları yıkmak, genişletmek, kapatmak (katlanabilir camla kapatılanlar dahil), daraltmak gibi bütün ameliye ve işlemler yasaktır. Balkonlara korniş ile perde takmak, pencere dışına saksı koymak, balkonlara sabit çamaşır asacağı monte etmek, korkulukları yükseltmek, balkon hizasından yukarı herhangi bir eleman asmak veya monte etmek yasaktır. Balkonlara dışarıdan görülecek şekilde dolap eşya gibi şeyler koymak, ne amaçla olursa olsun salon penceresine ve balkonlara ferforje ve korkuluk yapmak da aynı kapsamdadır.
Balkon ve pencerelerden halı, kilim, çarşaf vb. silkeleyemezler. Balkon önlerine ve korkuluklarına halı, çamaşır ve kurutma amaçlı sebze asamazlar. Balkon ve camlardan sigara külü dökemezler ve izmarit atamazlar. Yangın merdivenleri ve asansörlerde ve tüm ortak alanlarda sigara içemezler. Balkonlarda kesinlikle elektrikli – kömürlü mangal yakamazlar, kızartma yapamazlar. Balkonlara ve cam önlerine görsel kirliliğe neden olabilecek, görüntüyü bozacak ve güvenliği tehlikeye atacak eşyalar (çanak anten, lastik, bisiklet, merdiven, dolap, koli vb.) koyamazlar.
Ana gayrimenkul’ün dış cephe kaplaması, malzeme, biçim, renk ve mimari özelliği hiçbir şekilde değiştirilemez. Buna balkonlar ve balkonların sabit veya hareketli malzemeler ile kapatılması dahil olup, balkonların her ne şekilde olur ise olsun, daimi veya geçici şekilde kapatılması kesinlikle yasaktır.

Koridor ve yangın merdivenleri;
Koridorlar, kat holleri ve tüm ortak alana bağımsız bölüm malikleri ve bağımsız bölümlerden istifade edenler tarafından dolap, çöp, ayakkabı, ayakkabılık, vs. bırakamazlar, hiçbir şahsi eşya konamaz, görüntü bütünlüğünü bozacak, kullanımı etkileyecek herhangi bir müdahalede bulunulamaz, kapı önüne paspas konamaz. Kat holleri sadece AVCILAR EFFECT YÖNETİMİ tarafından tayin edilecek bütünlük çerçevesinde ve ancak AVCILAR EFFECT YÖNETİMİNCE belirlenecek esaslara uygun şekilde dekore edilir.
Bağımsız bölüm malikleri, yangın merdivenleri, acil çıkış kapıları, vs. gibi Toplu Yapının ve Toplu Yapıda bulunanların güvenliği açısından hayati önem taşıyan mekânlara giriş çıkışı engelleyecek veya o mekânlarda hareket etmeyi zorlaştıracak her türlü davranıştan kesinlikle kaçınmak zorundadır. Aksine hareket halinde, engelleyici davranış ve durumlar güvenlik veya ilgili birimlerce bertaraf edileceği; bu sırada meydana gelecek hasar ve kayıplardan ilgili kişiler sorumlu olacaktır.

Dış cephe;
Avcılar EFFECT’nin tüm dış cephe boya ve bakım işleri kural olarak Avcılar EFFECT Yönetimi tarafından toptan yapılır. Ancak bu periyodik bakım onarım dışında boya ve bakım yapılması o bağımsız bölüm malikinin başvurusu, tespit edilmiş giderini yatırması koşuluyla Avcılar EFFECT yönetimi tarafından yaptırılabilir.
Ana gayrimenkul’ün dış cephe kaplaması, malzeme, biçim, renk ve mimari özelliği hiçbir şekilde değiştirilemez. Buna balkonlar ve balkonların sabit veya hareketli malzemeler ile kapatılması dahil olup, balkonların her ne şekilde olur ise olsun, daimi veya geçici şekilde kapatılması kesinlikle yasaktır.
AVCILAR EFFECT bütünlüğü ve görüntüyü bozacak şekilde dış cephesinde bozulma dökülme ve onarım yapılması gereken durumlarda AVCILAR EFFECT yönetiminin belirlediği sürede malik tarafından yapılmaması halinde, bunları re’sen yapmaya ve bedelini ilgili malikten tahsile AVCILAR EFFECT yönetimi yetkilidir. Kat malikleri yönetimin bu giderler için kendilerini borçlandırmasına itiraz etmeyeceklerini ve bu bedelleri ödeyeceklerini kabul ve beyan ederler.
Bağımsız bölüm malikleri, konut niteliğindeki bağımsız bölümün dış elemanlarında mevcut olan rengi, karakteri, görünümü değiştirecek veya etkileyecek boya, badana, sıva türünden işlemler de yapamazlar.
Komşularımız için;
Bağımsız bölüm, eklenti ve ortak yerlerde; pis kokulu, patlayıcı, yanıcı ve tehlike doğurucu kimyevi ve sair madde bulundurulamaz ve bağımsız bölüm sakinlerini rahatsız edecek şekilde ses, sarsıntı, koku, duman, toz çıkaracak hareket ve işler yapılamaz.
Özellikle gece geç saatlerden sonra (23:00) ve sabah erken saatlerde ( 07:00) diğer kat maliklerini rahatsız edecek gürültülü hareketlerde (Çamaşır makinesi, elektrik süpürgesi çalıştırma, matkapla çalışma, çivi çakma vb.) bulunulmamalı, gürültülü konuşma, televizyon, radyo, müzik seti gibi cihazlar komşuları rahatsız edecek şekilde kullanılmamalıdır.
Bağımsız bölüm malikleri bağımsız bölümlerde; diğer bağımsız bölüm maliklerini rahatsız edecek şekilde toplantılar tertip edemezler. Nişan ve düğün gibi toplantılarda radyo ve müzik aletleri ile benzeri şeyleri kullanırken diğer bağımsız bölüm maliklerini rahatsız etmemeye özen gösterilmesi gerekmektedir. Ayrıca, verilecek partiler için çevre evlerden izin alınmalı ve yönetime haber verilmelidir.

Kat malikleri ile Diğer Hak Sahipleri, Bağımsız Bölümlerde, diğer kat maliklerini veya bağımsız bölümlerden yararlananları rahatsız edecek şekilde gürültü yapılamaz. Bu çerçevede, ses araçları ve müzik aletleri diğer kat maliklerini ve bağımsız bölümlerden yararlananları rahatsız edecek şekilde kullanılamaz. Bu durumun tespiti; ilgili yönetimin yazılı tutanak ve bildirimi ile belirlenir.

Arızaların giderilmesine izin verilmesi;
Bağımsız bölüm malikleri Kat Mülkiyeti Kanununun 23. Maddesinde belirtilen işlerin yapılması için gerekli müsaadeyi vermeye ve bağımsız bölümlerde gereken işlerin yapılmasına katlanmaya mecburdurlar. Ayrıca;
Onarım ve yenilenme işlerinin yapılmasının gerekli olup olmadığının incelenmesi ve saptanması için, bağımsız bölüm ve eklentilerine girilmesine müsaade etmeye,
İvedi hallerde, kendileri bulunmasa bile ilgili yönetim kurulunca yetkili kılınmış görevlinin izni ile şahit eşliğinde bağımsız bölüme girilmesine ve ivediliğin gerektirdiği ölçüde kalmak kaydı ile inceleme ve onarım işlerinin yapılmasına katlanmaya mecburdurlar.
Bağımsız bölümde bulunmadığı hallerde veya bu yükümlülüğü yerine getiremeyeceği hallerde çilingir marifetiyle ilgili Yönetim veyahut görevlendirilen Hizmet Şirketi gözetiminde bağımsız bölümüne girileceğini peşinen kabul ve taahhüt eder. Bu konuda itiraz etmeyeceğini ve dava açma hakkından gayri kabulü rücu peşinen feragat eder. Yine bu konuda herhangi bir tazminat talebinde bulunamaz ve bağımsız bölüm içinde kilit altına alınmamış para ve mücevheratın olmadığını kabul eder.

Klima takılması ve montajları;
Mevcut klima tesisatları dışında ilave herhangi bir noktaya iç ve dış klima ünitesi konamaz.

Güvenlik;
Güvenlik hizmet saat 22.30 – 08.30 arasında otopark girişinde ve lobi girişlerinde 2 görevli olarak gerçekleşecektir.
Kat Malikleri ile Diğer Hak Sahipleri, Ana gayrimenkulün çeşitli yerlerine konulacak olan Kapalı Devre Kamera Sistemi’nin (CCTV) güvenlik önlemi olarak konulduğunun bilgi ve bilincindedirler.

Bu sisteme bağlı olan kameralar, ortak alanlara konuşlandırılacağından, Kat Malikleri ve Diğer Hak Sahipleri, özel hayatlarının gizliliğini ihlal edildiğini iddia edemezler. Bu kameraların yerlerinin değiştirilmesini talep edemezler. İşbu CCTV sistemleri tarafından, Kat Malikleri ile Diğer Hak Sahiplerinin Türk Ceza Kanunu’na göre suç teşkil eden bir davranışının tespit edilmesi halinde, bu kayıtlarla birlikte ilgili savcılığa suç duyurusunda bulunabileceğini, bu kayıtların kendileri aleyhinde delil olarak kullanılabileceğini, ilgili resmi makamlara bu kayıtların verilebileceğini kabul ve taahhüt etmektedirler.
Tüm sakinler, Ana gayrimenkul’ün güvenliğinin bazı kurallara tabi olduğunun bilinci ile gerek kendilerine gerekse misafirlerine kimlik sorulması, kartlı giriş, biometrik tanıma, parmak izi vb. sistemleri ile erişim kontrolü yapılması, ortak yerlerde kapalı devre tv sistemi ile izleme ve kayıt yapılması, metal dedektör cihazlarıyla kontrol vb. Ana gayrimenkul Yönetim Kurulunca getirilebilecek kurallara uymakla yükümlüdürler.

Daire kullanımları ve kanuni yükümlülükler;
Kat malikleri ile Diğer Hak Sahipleri, sahip oldukları bağımsız bölümleri, ahlâka ve adaba aykırı şekilde kullanamazlar. Kendi bağımsız bölümlerini randevu evi, kumarhane veya benzeri şekillerde ahlaka ve adaba aykırı bir şekilde kullanamaz ve kullandıramazlar. Kat Malikleri’ni ve Diğer Hak Sahipleri’ni rahatsız edici ve Ana gayrimenkulün prestijini, ismini ve kalitesini etkileyici faaliyetlerde bulunulması yasaktır. Bu durumun tespiti; yönetimin yazılı tutanak tutması ve bildirimi ile belirlenir ayrıca bir ispat şekli aranmaz.
Kat Malikleri ile Diğer Hak Sahipleri, bağımsız bölümlerinin gerek kiralama gerekse satışlarıyla ilgili olarak duyuru, afiş ve ilanları bağımsız bölümlerinin dış cephelerinden görünecek şekilde asamayacakları gibi, bu konuda yetkilendirdikleri kişi ve kurumlar da bu kurala uymak mecburiyetindedir. Aksine davranışlarda bahsi geçen duyuru, afiş ve ilanların bağımsız bölüm içerisinde dahi olsa sökülüp toplanması hususlarında yönetime muvafakat verdiklerini ve itiraz etmeyeceklerini peşinen kabul ve beyan etmişlerdir.
Malik oldukları bağımsız bölümleri kiraya verirken kiracılarının da bu yapıyı oluşturan mensuplarından biri olduğu gerçeğini daima göz önünde bulundurarak diğer bağımsız bölüm sahiplerinin veya komşularının sosyal, kültürel ve medeni seviyelerinden aşağı olmamasına azami itina ve titizliği göstermeye mecburdurlar.
Şüpheli veya sabıkalı kimselere veya yabancı uyruklulara (araştırma grupları, turist kafilesi, kaçak, suçlu veya zanlı gibi, ) kiraya veremezler, oturma izni veremezler, günübirlik kiralama, esnek sürelerle kiralama, homebooking sistemi ile kiralama şeklinde ticari nitelikli esnek kiralama uygulamaları yapamazlar.

Bağımsız bölüm satın alan veya kiralayan kişilerin AVCILAR EFFECT girişlerinde sorun yaşanmaması için, satış işlemi ile ilgili olarak önceden AVCILAR EFFECT Yönetime bilgi verilmelidir.
Niteliği konut olarak gösterilen bağımsız bölüm malikleri bağımsız bölüm alanlarında veya ortak alanlarda ticari ve siyasi amaçlı gösteri ve toplantılar yapamazlar ve buraları 3. kişilere bu amaçla kiralayamaz veya başka suretle bırakamazlar.
Her dairenin önündeki teras alanı sadece o dairenin kullanımına aittir.

Çocuklar
Reşit olmayan çocukların tüm sorumlulukları ebeveynlerine ait olup, gözetimi de kendilerine aittir, Özelikle; havuz, sauna kullanımları, asansör vb. tüm ortak alan ve ortak kullanım demirbaş ve donanımı için gerekli bilgilendirme aileleri tarından yapılmalıdır. Çocukların tüm davranış ve riskleri ailelerine ait olup yönetimce bir sorumluluk kabul edilmemektedir.

Tebligat

Yönetim planımız gereği;

Tüm sakinlerimiz e-posta adreslerini yönetime bildirmek zorundadır, e-posta ile yapılan tebligatlar yasal tebligat hükmündedir.

Tüm maliklerimizin kiracı girişlerini 3 gün içinde yönetime bildirmesi gerekmektedir.

Lobi görevlilerimiz adınıza gelen posta ve kargoyu almaya yetkili değildir, bu konuda talepte bulunmamanızı rica ederiz.

Aykırılık

Yönetim planımız gereği;

Yukarıda yazılı kurallara uyulmaması halinde; yönetim uyarısına rağmen düzeltilmeyen hususlar için günlük 100 EURO maddi yaptırım uygulanma yetkisi yönetim tarafından kullanılabilir.

Temizlik Hizmeti;

Değerli Sakinlerimiz,
Dairelerinizde ihtiyaç duyabileceğiniz temizlik hizmetlerinin;
Standart, hijyen ve güvenilir olması için EOS CLEAN daire temizlik hizmetimiz faaliyete geçmiştir.
EOS CLEAN deneyimli ekibi ile dairelerinizin temizliğinde grup bünyemizde faaliyet gösteren ayrı bir işletmedir.
Dairelerinizin EOS CLEAN’ce temizlenmesini arzu ederseniz, web sitemizden veya yönetim ofisinden rezervasyon yaptırılmasını rica ederiz.
Daire standart temizlik faaliyeti deneyimli bir personelce yaklaşık 3 saatlik bir süre almaktadır.
Dairelerinizin standart temizlik hizmet bedeli 145 TL’dir. 2+1 Daireler 195 TL’dir. Boş ilk daire temizliği 50 TL farklıdır. Hizmet bedeli, cari hesabınıza yansıtılacak olup dilerseniz web sitemizden kredi kartı ile ödeyebilirsiniz. Temizlik hizmeti rezervasyon esnasında peşin ödeme şeklindedir.

Temizlik Hizmeti saatleri;
1. Grup; 09.00 – 12.00 2. Grup; 12.30 – 15.30 3. Grup; 16.00 – 19.00

Ütü Hizmeti;
Çok yakında vereceğimiz hizmetlerden biri ütü hizmetidir. Bu konuda kısa süre içinde daha detaylı bilgi paylaşacağız.

Süreç içinde yaşam konforunuzu arttırıcı diğer hizmetlerimiz de istifadenize sunacağız.
Saygılarımızla

EOS Management
EOS Bina Yönetim Hizmetleri A.Ş.