All for Joomla The Word of Web Design

Mali Bilgiler

Aidat ve diğer site ödemelerinizi yatıracağınız banka hesabı;

TEB – Türkiye Ekonomi Bankası Hatay İzmir Şubesi nezdindeki;

AVCILAR EFFECT KONUT YÖNETİMİ HESABI

(IBAN NO TR54 0003 2000 0000 0060 3714 58)

( Farklı veya eksik bir isim ile yapılan işlemler geri dönmektedir (eft- havale) gibi bu sebeple bu ismin yazdırılmasına dikkat edilmelidir.)

TEB – Türkiye Ekonomi Bankasının herhangi bir şubesinden havale vb. ücreti olmaksızın ödemelerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Yine TEB – Türkiye Ekonomi Bankası Atm’lerinden veya internet şubesinden masrafsız olarak ödemelerinizi gerçekleştirebilirsiniz.
İlk gider payı ödemesi Mayıs 2018 ayına ait olup, izleyen aylarda da ayın ilk 5 günü içinde ödenmesi gerekmektedir. Belirlenen aidat tutarı 275 TL’dir. İlk 3 aylık aidat tutarı peşin olarak alınacaktır.

Aidat içinde ortak alan elektrik ve su tüketim bedelleri bulunmamaktadır, sakinlerimize her ay bireysel tüketimleri ile birlikte bildirilerek ayrıca toplanacaktır.
Ayın 5’inden sonraki ödemelere yasal % 5 aylık gecikme zammı uygulanarak, ayın 25’ine dek ödenmeyen borçlara ilişkin hukuki işlem sürecine geçilmektedir. Mayıs ayı içindeki ödemeler Mayıs ayı sonuna kadar yapılabilecektir.

Demirbaş vb. İlk işletme sermayesi ve Abonelikler ile ilgili aşağıdaki ücretler Site Yönetimince bu bülten Mayıs ayı içinde talep edilmektedir.

Elektrik Abonman Ücreti : 345 TL

(Bireysel elektrik abonelik işlemleri malik tarafından gerçekleştirilecektir.)

İz Su Müşterek Bağlantı Ücreti : 655 TL

(511,76 TL abonelik bedeli + Branşman Ücreti + sayaç ve takımı ücreti )

(Tutarlar yaklaşık değerler olup kesinleşmesi işlem anında olmaktadır)

İlk işletme sermayesi : 450 TL

Yönetim planımız M.44 ve M.47/5 maddeleri hükmünce sitede yaşamın başlayabilmesi için gerekli unsurların temini amaçlı kullanılacaktır.