All for Joomla The Word of Web Design

Taşınma Süreci

Avcılar Effect kompleks ve seçkin bir yapı olup, çok sayıdan oluşan daire yapısı ile bir organizasyon gerektirmektedir.
Taşınma işlemlerinizi rahat ve güvenli yapılması için; Avcılar Effect’de sizi bekleyen Avcılar Effect için özel eğitilmiş ve projeye hakim uzman bir ekip olacak, eşyalarınızı getiren araçtan, dairenize aktarımına yön verecek ve eşyalarınızın kolaylıkla dairenize aktarılması içi gerekli işlemleri organize edecektir.
Bu nedenlerle Avcılar Effect’e taşınmadan 0 532 053 89 25 numaralı telefonla irtibata geçiniz ve taşınma gününüz için randevu alınız. Bu bildirim size taşınmada kolaylık sağlayacağı gibi rahat taşınabilmeniz için gerekli bilgilerin tarafınıza verilmesi sağlanacaktır.
Düzenlenecek taşınma onay belgesi olmadan Avcılar Effect’e taşınma kabul edilmeyecektir.
Taşınma sırasında Taşınma Sorumlusu’nun belirlediği asansörle taşınma yapılacak. Maksimum 800 Kg’a kadar yük taşımasına izin verilecektir.
Dış cephe yapımız gereği dış cepheye kesinlikle asansör kurulamayacak olup dış cepheden taşınma imkanı bulunmamaktadır.
Taşınma esnasında – 1 otopark kullanılacak ve tavan yüksekliği nedeni ile taşıma kamyonetle yapılabilecek, kamyon türü yüksek araçlar giriş yapamayacaktır. Taşınma esnasında Çarşı girişinden taşınma mümkün olmadığı için bu talepler karşılanamayacaktır.
Güvenliğiniz ve yaşanabilecek olumsuzluk ve risklere karşı Avcılar Effect içine başka bir şekilde eşya aktarımı yapılamayacaktır.
Taşınma Pazar hariç her gün saat 10:00 – 17:00 arası yapılabilecektir.

Taşınma esnasında oluşabilecek zararların sorumluluğu size ait olup, oluşabilecek zararın sizden tazmin edileceğini unutmayınız. Kat Malikleri ile Diğer Hak Sahipleri, bağımsız bölümlere taşınma sırasında, Ana gayrimenkul’e g